Jak se zbavit problémů s bolestí břicha, nadýmáním, plynatostí, špatným trávením a překyselení žaludku?

Vyzkoušeli, jste spoustu rad, tipů a triků od doktorů, kamarádů z internetu atd…
Pořád se nic neděje, nemění a problémy přetrvávají a znepříjemňují váš život?

Věřte mi, že vás chápu a soucítím s vaším trápením. Co je tady pro vás možné?
Můžete si říct: zase další článek a “chytré rady“ nebo si najdete pár minut čtení mého článku, kde se dozvíte ověřené tipy z praxe, zaměřené na individualitu každého z nás a můj příběh => Jak jsem se zbavil problémů s bolestí břicha, nadýmáním, plynatostí a překyselení žaludku?
Je to na vás?

Tak co jdeme na to…

Už, jako malé dítě jsem měl časté problémy se záněty, angínami a s tím spojená léčba antibiotiky, které měli za následek oslabení střevní mikroflóry a díky tomu imunity….

Byl to takový začarovaný kruh, který dále pokračoval pravidelnými nemocemi a vždy jsem dostal antibiotickou léčbu nic lepšího doktoři nevymysleli.

Moje tělo začalo dávat najevo, že se něco děje a všemi možnými signály ukazovalo, že je v nerovnováze a dávalo mi hlasitě najevo abych něco změnil!
Začal jsem pátrat na internetu změnil stravu, užíval doplňky stravy, cvičil jógu a musím říci moje tělo se začalo cítit lépe, přestal jsem být nemocný a už to je více než 6 let bez nemoci.

Ale problémy s bolestmi břicha nadýmáním, špatné trávení a překyselení organizmu stále přetrvávali!
Byly chvíle, kdy jsem se cítil lépe, ale bylo to jako na houpačce a po čase se vše horšilo a vrátilo zpět…
Znáte to také?
Chtěli byste vědět, jak to změnit?

První vám dám, rychlé tipy, které do svého života můžete s lehkostí a bez časové náročnosti implementovat, klidně už od zítra.

1. Přepracování a stres

2. Nedostatek pohybu

3. Nevhodná kombinace potravin

4. Mělké povrchní dýchání!!

Pokud byste se chtěli dozvědět zbylé 3 nejdůležitější tipy i s návodem a videem.

>> STÁHNĚTE PDF ZDARMA ZDE <<

Pokud se vám podaří zavést do svého života tipy z mého PDF 7 šokujících důvodů proč vaše střeva a trávení nefungují, tak věřte, že se brzy budete cítit lépe.

Pozor teď přijde to nejdůležitější, co mě opravdu pomohlo 🙂

To pro mě byla tekutá probiotika vyrobena tyndalizací!
O probiotikách jste určitě slyšeli?
Jen nevím, jestli jste se setkali s tekutou formou a metodou tyndalizace?
To pro mě byli 2 rozhodující klíče, ke svobodě pro mé trávení.

Co je tyndalizace? To vám hned vysvětlím 😉

Tyndalizace je velmi šetrná a precizně řízená inaktivace probiotik. Tzn. probiotika jsou „uspaná“ a už se nevzbudí. Nicméně si udrží pozitivní efekt na střevní sliznici a hlavně imunitu. I když nejsou živá, působí díky svým složkám příznivě na střevní mikrobiom.
Jsou vhodná pro všechny uživatele. Na rozdíl od živých probiotik nikdy nespustí alergickou reakci, nezhorši histaminovou intoleranci a hlavně jsou bezpečná i pro onko pacienty.

Když jsem se o téhle kombinaci dozvěděl, hned jsem měl jasno, že to musím vyzkoušet a to mi věřte, že jsem vyzkoušel spousty doplňků a vyhodil nemalé peníze s ne velkým výsledkem a říkal si, že už nebudu nic zkoušet…Možná jste si to také několikrát říkali?

Vzpomněl jsem si na slova z kurzu výživového poradenství, že tekuté doplňky mají největší účinnost a vstřebatelnost pro lidské tělo!

……….

Jak to na mě začalo působit?

Neměl jsem velká očekávání, stravu jsem měl celkem dobrou a myslel jsem si, jak mé tělo a střeva na tom nejsou špatně nic se nebude dít….
Hned po pár dnech užívání jsem začal chodit několikrát denně na záchod a nadýmání se zhoršilo, na což jsem byl upozorněn, že se může stát…

Dokonce jsem se cítil i unaven, ale ze zkušeností jsem věděl, že to je detoxikační proces a musím to vydržet.
Zhruba po 3 týdnech jsem pocítil  více energie a začal jsem mít více chuti na jídlo, což když jsem dříve večeřel po 20:00, tak po ránu mě bylo těžko od žaludku.
Moje trávení se začalo rychle lepšit a já měl radost.
Ale říkal si kéž bych se o tekutých probioticích dozvěděl dříve a proto jsem to začal sdílet dále.

Pokud vás můj příběh zaujal a chtěli byste se dozvědět více o TEKUTÝCH PROBIOTICÍCH podívejte se na moje video, kde vám vše vysvětlím >> VIDEO KE ZHLÉDNUTÍ ZDE <<

Věřím, že vám byl můj článek přínosem i pokud, jste se nedívali na video a inspiroval jsem vás s pár tipy, můžete stáhnout PDF 7 šokujících důvodů proč vaše střeva a trávení nefungují, pokud jste to ještě neudělali…

Budu i vděčný za sdílení mého článku, třeba to někomu pomůže a také změní život?

Přeji dny plné lehkosti a radosti a harmonické trávení 😉