Diety, diety, diety >> Proč právě pro vás nefungují?

Plný internet o dietách a výživových stylech a všude na vás křičí jeden článek za druhým musíš jíst hlavně  živou stravu RAW DIETA (pouze syrová strava)  ta je nejlepší, pak na vás vyskočí rozhodně KETO DIETA (minimální příjem sacharidů) a hned v zápětí na vás křičí článek o SCD DIETĚ (založené na příjmu pouze jednoduchých cukrů), potom se přidá VEGANSTVÍ, makrobiotika, BEZLEPKOVÁ nebo jen MASOVÁ DIETA.

Vy si říkáte to jsem z toho jelen a opravdu netušíte čemu věřit a čemu ne?

Možná už jste vyzkoušeli nějakou dietu nebo výživový styl, ale velké změny se nedějí a nejste schopni dodržet dlouhodobě návody co jíst a nejíst?

V čem je teda ten problém a proč to nefunguje právě pro vás? Ať je váš důvod zhubnout, vyřešit zdravotní problém nebo cokoliv dalšího….

👇To si hned řekneme v článku níže👇

Pozor rozhodně nechci tvrdit, že lidé co propagují tyhle styly lžou nebo jim to nepomohlo! Co vám chci předat je to proč to nefunguje právě pro vás, aby jste mohli vidět věci v širší souvislosti!

Tenhle článek je založený na mé dlouhodobých osobní zkušenosti zkoumání a poslouchání svého těla, vyzkoušení různých DIET a studia výživového poradentví.

Jste připraveni odhalit to tajemství?

  1. Každý z nás jedinečný a výjimečný! Pro každého je výhodné něco jiného a není možné, aby jedna věc fungovala pro každého!
Víš kdo jsi a co funguje právě pro tebe nebo jen slepě následuješ davy?

Což může znít primitivně a jednoduše, ale řekl bych, že 98% lidské populace na to zapomíná  a pořád jen slepě zkouší co by tak mohlo fungovat ať už se to týká jídla, sportu nebo dalších věcí…

Více o tom jak zjistit co funguje přesně pro vás najdeš tady.

Dejme si příklady z praxe? >> Níže najdeš a díky tomuhle příkladu pochopíš proč nemůžeš zhubnout!!

Vemte si, že je vám často zima studené nohy a ruce (problém A) není to pro vás to nejdůležitější momentálně, ale třeba váš hlavní problém jsou záněty a špatné trávení (problém B) a přečtete, že RAW dieta je skvělá na doplnění vitamínů a enzymů a může vám pomoci s problémem B…

Tak logicky si řeknete skvěle jdu do toho >> Zkoušíte to pár dní možná týdnů, cítíte změny záněty se lepší tělo vždy reaguje na změny, ale najednou vám bude větší zima, nebudete mít moc energie!

Začnete řešit problém B, ale díky nevhodně zvolené stravě z dlouhodobého hlediska začnete vychylovat vnitřní fungování těla zase z rovnováhy.

Protože neznáte svou individualitu a nechápete souvislosti, což vám nemám za zlé protože málo kdo, vám tohle řekne v dnešní době.

Zase jdete na google začnete řešit problém A a tak to pokračuje celý váš život a pořád se točíte v tom začarovaném kruhu.

Úplně stejně to je s hubnutím chci co nejrychleji vyřešit tenhle problém, tak logicky si najdu někoho, kdo zhubl 20 kg za 3 měsíce se zázračnou dietou, tak to určitě musí fungovat i pro mě!

Pokud nechápete základní souvislosti proč děláte co děláte a jestli to bude fungovat právě pro vás, věřím, že ve většině případů a dlouhodobě se moc nezmění a akorát vás to přestane bavit!

Dám vám pár tipů, které by měli fungovat pro většinu!

  1. Voda je zodpovědná za fungování procesů v těle (vstřebávání živin, fungování buněk atd…) základ fungování těla >>Pijte sklenici vody po ránu a pak větší část dopoledne, tělo se čistí!
  2. Naučte se vnímat a uvědomte si, že potraviny ovlivňují i pocit chladu nebo horka ve vašem těle >> 1. příklad koření skořice, chilli mají silně zahřívajíci efekt >>vhodná kombinace do jídel v případě, že chcete zahřát zevnitř 2. Zelenina >> Okurek, saláty,jogurt ochlazuje tělo a další příklad pivo…..Vnímejte, kdy a jak vaše tělo reaguje na potraviny?
  3. Nezapomínejte na vlákninu – jako potrava pro prospěšné bakterie ve střevech a také plní funkci očisty! Věděli jste, že ze střev se vstřebávájí živiny, které tělo potřebuje? Pokud jsou střeva zanesená, vy je nevyčistíte můžete jíst co chcete, ale žádné hubnutí ani změna zdravotního stavu se nebude dít!!

Více o tom jak pochopit co funguje právě pro vás a důležité principy

Ptejte se otázky sami sebe než začnete dietu????

  • Co víte o sobě a tom co je vhodné pro vás?
  • Co víte o tom člověku, kdo vám řekl o dietě?
  • Bude to přínosem pro vaše tělo? 
  • Budete schopni dodržovat tuhle dietu dlouhodobě? 
  • Je vůbec jídlo za vznikem nadváhy, nebo to je jen důsledek něco co se právě děje v mém životě?
  • Co když zhubnete, ale ovlivní to fungování vašeho těla a objeví se další problémy…?

Co se, tak vydat na cestu sebepoznání a základů stravování?

Cestu? To jako, že se nebudou dít zázraky ze dne na den?

Skvělá otázka, přesně tak pochopit vás samotné a vaši individualitu je cesta do, které dáte nějakou energii na začátek, ale několikanásobně se vám to začne vracet a dodá lehkost do celého vašeho života…

Co vám chci předat jsou základní principy stravování a hlavně pochopení sebe a svého těla!

Jak a kde začít a najít to co funguje právě pro vás?

Zkratku pro dlouhodobý život bez problémů a diet díky nalezení své individuality?

Zaujalo vás to? Pokud ano, tak jsem pro vás připravil online workshop ZDARMA.

POZOR JE TO JEN PRO ODVÁŽNÉ LIDI CO CHTĚJÍ OPRAVDOVOU ZMĚNU A JSOU OCHOTNI INVESTOVAT ČAS, KTERÝ SE JIM VRÁTÍ DO BUDOUCNA!

PS: Neberte to moc vážně a uvidíte, jaké zázraky se budou dít potom 😉

Radek Malovaný
Miluji sebepoznání těla a mysli a podporuji klienty, aby neztráceli čas hledáním všemožných rad a zaměřili se v první řadě na poznání sebe a až poté zavedli tipy a rady, které jim pomůžou se zbavit bolesti na těle i a díky tomu se můžou začít cítit plní energie, dělat co je baví a dosahovat svých snů. Můj příběh si přečtěte zde >>